56 op voorraad

Durable Breikatoen

 4,80

SKU: durable breikatoenBrand: Durable
  • Zorgvuldig samengesteld door De Breiboerderij
  • Alleen producten die wij zelf zouden gebruiken
  • Snelle en betrouwbare verzending
  • Persoonlijke service van een breispecialist
Met zorg geselecteerd
Voor beginners & experts
Snel & betrouwbaar geleverd

Durable haakkatoen is al bijna net zo oud als haken en breien zelf. Dit prachtige sterkte breikatoen is een echt klassieker. Natuurlijk voor zowel haken als breien te gebruiken. Het verschil met de glanskatoen is, je raadt het al de glans! De breikatoen is mooi mat van kleur. Voor het haken van kleedjes, gordijntjes en armleggers of gewoon een prachtig vestje is dit het haakkatoen om te kiezen. Te haken met haaknaalden van verschillende diktes, verkrijgbaar in de diktes 8-10 en 12.

Samenstelling

100% katoen

Gewicht/lengte

100 gram = ca. 300 meter

Aanbevolen naalddikte

2,5 mm

Wasvoorschrift

machinewas, max 60°C

Kleur

Beige, Wit

Kleurnummer

No. 10 Ecru, No. 10 Wit, No. 12 Ecru, No. 12 Wit, No. 6 Ecru, No. 6 Wit, No. 8 Ecru, No. 8 Wit

Garen

Katoen

Merk

Durable

gewicht per bol

100 gram

Looplengte

300 m

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Durable Breikatoen” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Durable Breikatoen
  • 5 sterren op Trustpilot
  • De beste kwaliteit die er is
  • Gratis verzending vanaf €59
  • Retourneren binnen 30 dagen
  • iDEAL
  • Creditcard
  • Klarna
  • PayPal

Traditioneel zoals vroeger

Persoonlijk en vakkundig

De Breiboerderij is een webshop met hoogwaardige breimaterialen, zorgvuldig geselecteerd voor wie met aandacht wil maken. Eigenaresse Rieneke Vermeer helpt je graag op weg met persoonlijk advies en liefde voor het vak. Of je nu net begint of al jaren breit, bij De Breiboerderij vind je rust, inspiratie en alles wat je nodig hebt voor jouw volgende project.

Heb je vragen? Rieneke helpt je graag verder! Klik op mij rechtsonder op je scherm en ik help je verder.

Voor brei liefhebbers, door brei liefhebbers

Alles onder één dak

Bij de Breiboerderij staat kwaliteit en duurzaamheid centraal. Wij werken samen met de beste brei- en haak leveranciers van de Benelux. Zo kunnen wij onze klanten verzekeren van kwaliteit en kennis. 

De eigenaresse Rieneke Vermeer heeft het assortiment door de jaren heen steeds meer uitgebreid naar een volledige breiwinkel. Zo ben je verzekerd van dat je al je brei-en haakproducten onder één dak kan vinden, bij De Breiboerderij.

Maak je bestelling compleet

Lang Yarns
Lang Yarns Alpaca Soxx 4 ply Easywash
Prijsklasse: € 21,25 tot € 26,25
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Lang Yarns
Lang Yarns Alpaca Soxx 4 ply Easywash
 3,50
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

Wat zeggen

onze klanten?

Goede service

Vanuit de fabriek ontbraken er een paar schroeven bij de wolparaplu. Rieneke heeft mij goed en snel geholpen door nieuwe schroeven op te sturen. Blij met de zorgeloze service!
Marieke Koet

Aanrader!

Deze winkel is een aanrader! Supergoede en snelle service, en goed advies.
Martine van Dam

Gezellig contact!

Vlotte ontvangst van mijn bestelling. Alles klopte heel blij na telefonisch kontakt met Rieneke, ze heeft me heel duidelijk advies gegeven een erg gezellig kontakt.
R. van Buel

6 sterren als het kon

Rieneke heeft me zo vriendelijk geholpen, ik zou wel 6 sterren willen geven! Fijn om zo’n hulplijn via Whatsapp te hebben.
Priscilla Wering

Snelle levering

Hele fijne webwinkel, hebben mooie producten, sturen het netjes verpakt op. Heel blij met de snelle levering. Top!!
Claire van Megen

Behulpzaam!

Heel behulpzaam, goede service mooie produkten!
Yvonne Claessen

#PUURGENIETEN

Warm en kleurrijk genieten met De Breiboerderij