Breipakket Kaja Sweater – Collectie 2403 Sandnes Garn – Kos en Tynn Silk Mohair
Breipakket Kaja Sweater met TYNN SILK MOHAIR en Kos van Sandnes Garn
Deze heerlijk zachte trui met kabels wordt top-down gebreid met twee draden.
Patroon: Engels
Voor alle informatie over dit patroon zoals afmetingen, aantal bollen en kleuren kijk je via deze link eenvoudig op de website van Sandnes Garn. Hier zijn ook enkele instructievideo’s te vinden.
Pas het pakket eenvoudig aan voor maat en kleur (de kleur van de foto is helaas niet meer verkrijgbaar)
Aantal bollen:
Kos:
XS – S – 8 bollen
M – L – 10 bollen
XL – 2XL 11 bollen
3XL – 12 bollen
4XL – 5XL 13 bollen
èn
Tynn Silk Mohair
XS – S 6 bollen
M – 2XL 7 bollen
3XL – 8 bollen
4XL – 5XL – 9 bollen
Verder nodig:
Rondbreinaalden: 4 mm en 4,5 mm / 80 cm en (korte) rondbreinaald 4 mm en 3,5 mm (tenzij magic loop techniek wordt gebruik)
Alle patronen en garens van Sandnes Garn zijn bij ons verkrijgbaar. We kunnen van elk patroon een breipakket samenstellen. Neem gerust contact met ons op voor de mogelijkheden.
| Soort Project | Kleding |
|---|---|
| Geschikt voor | Dames |
| Moeilijkheid | 4 Experienced |
| Techniek | Breien, Rond Breien |
| Kleding | Trui |
| Aanbevolen naalddikte | 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm |
| Merk | Sandnes Garn |
| Taal | Engels |
| Seizoen | Winter |

Breipakket Kaja Sweater – Collectie 2403 Sandnes Garn – Kos en Tynn Silk Mohair
- 5 sterren op Trustpilot
- De beste kwaliteit die er is
- Gratis verzending vanaf €59
- Retourneren binnen 30 dagen
- iDEAL
- Creditcard
- Klarna
- PayPal

Traditioneel zoals vroeger
Persoonlijk en vakkundig
De Breiboerderij is een webshop met hoogwaardige breimaterialen, zorgvuldig geselecteerd voor wie met aandacht wil maken. Eigenaresse Rieneke Vermeer helpt je graag op weg met persoonlijk advies en liefde voor het vak. Of je nu net begint of al jaren breit, bij De Breiboerderij vind je rust, inspiratie en alles wat je nodig hebt voor jouw volgende project.
Heb je vragen? Rieneke helpt je graag verder! Klik op mij rechtsonder op je scherm en ik help je verder.
Voor brei liefhebbers, door brei liefhebbers
Alles onder één dak
Bij de Breiboerderij staat kwaliteit en duurzaamheid centraal. Wij werken samen met de beste brei- en haak leveranciers van de Benelux. Zo kunnen wij onze klanten verzekeren van kwaliteit en kennis.
De eigenaresse Rieneke Vermeer heeft het assortiment door de jaren heen steeds meer uitgebreid naar een volledige breiwinkel. Zo ben je verzekerd van dat je al je brei-en haakproducten onder één dak kan vinden, bij De Breiboerderij.



Wat zeggen
onze klanten?
Goede service

Marieke Koet
Aanrader!

Martine van Dam
Gezellig contact!

R. van Buel
6 sterren als het kon

Priscilla Wering
Snelle levering

Claire van Megen
Behulpzaam!















