Breipakket PetiteKnit – OLGA Sweater – Sandnes Garn Peer Gynt

2Selecteer bundel maat
    SKU: breipakket olga sweater - petitteknit - Sandnes GarnBrand: PetiteKnit
    Met zorg geselecteerd
    Voor beginners & experts
    Snel & betrouwbaar geleverd
    Optionele extra's
    AddiPremium Classic rondbreinaalden
    AddiPremium Classic rondbreinaalden Variatie: 80 cm, 3,5 mm
    ×1
     7,95
    AddiPremium Classic rondbreinaalden
    AddiPremium Classic rondbreinaalden Variatie: 80 cm, 4 mm
    ×1
     8,45
    Bundel totaal

    Breipakket Olga Sweater  – PetiteKnit

    De Olga Sweater wordt van boven naar beneden gebreid in tricotsteek met strepen. Eerst wordt de achter pas heen en weer gebreid waarbij de schuine helling van de schouders wordt gevormd en in strepen gebreid met verkorte toeren. Elke schouder wordt dan heen en weer gebreid op een rondbreinaald waarna de schouders worden verbonden om de pas te vormen. De voor- en achter pas worden verbonden onder de armen om het lijf te vormen welke in strepen en in het rond wordt gebreid op een rondbreinaald. De mouwen worden gebreid uit opgenomen steken langs het armsgat. En aan het eind wordt een gevouwen boord gebreid uit steken die zijn opgenomen langs de halsopening.

    De patronen van PetiteKnit zijn heel uitgebreid en compleet beschreven. Op www.petiteknit.com zijn ook veel video’s beschikbaar om je te helpen dit project te breien.

    Moeilijkheid: 3 van 5

    Patroon: Nederlands (engels is ook beschikbaar)

     

    Maatgeving

    XXS (XS) S (M) L (XL) 2XL (3XL) 4XL (5XL)

    Borstomvang:

    gemeten: 75-80 (80-85) 85-90 (90-95) 95-100 (100-110) 110-120 (120-130) 130-140 (140-150) cm

    Sweater: 103 (108) 114 (118) 123 (131) 141 (149) 157 (165) cm

    Lengte:

    52 (53) 54 (56) 58 (60) 62 (66) 68 (70) cm

    Aanbevolen naalden (niet bij het pakket inbegrepen):

    Rondbreinaalden: 4 mm / 40, 60 en 80 en/of 100 cm en 3.5 mm / 40 en 80 en/of 100 cm (of 4 mm en 3,5 mm beide in 80 cm als de Magic Loop techniek wordt gebruikt).

    Naalden zonder knop: 3.5 mm en 4 mm (tenzij de Magic Loop techniek wordt gebruikt)

     

    Foto’s zijn gebruikt met toestemming van #petiteknit

    Soort Project

    Kleding

    Geschikt voor

    Dames

    Moeilijkheid

    3 Medium

    Techniek

    Breien, Rond Breien, Top Down

    Kleding

    Trui

    Aanbevolen naalddikte

    3,5 mm, 4 mm

    Ontwerp - Design

    PetiteKnit

    Merk

    Sandnes Garn

    Taal

    Nederlands

    Seizoen

    Herfst, Lente, Winter

    Breipakket PetiteKnit – OLGA Sweater – Sandnes Garn Peer Gynt
    • 5 sterren op Trustpilot
    • De beste kwaliteit die er is
    • Gratis verzending vanaf €59
    • Retourneren binnen 30 dagen
    • iDEAL
    • Creditcard
    • Klarna
    • PayPal

    Traditioneel zoals vroeger

    Persoonlijk en vakkundig

    De Breiboerderij is een webshop met hoogwaardige breimaterialen, zorgvuldig geselecteerd voor wie met aandacht wil maken. Eigenaresse Rieneke Vermeer helpt je graag op weg met persoonlijk advies en liefde voor het vak. Of je nu net begint of al jaren breit, bij De Breiboerderij vind je rust, inspiratie en alles wat je nodig hebt voor jouw volgende project.

    Heb je vragen? Rieneke helpt je graag verder! Klik op mij rechtsonder op je scherm en ik help je verder.

    Voor brei liefhebbers, door brei liefhebbers

    Alles onder één dak

    Bij de Breiboerderij staat kwaliteit en duurzaamheid centraal. Wij werken samen met de beste brei- en haak leveranciers van de Benelux. Zo kunnen wij onze klanten verzekeren van kwaliteit en kennis. 

    De eigenaresse Rieneke Vermeer heeft het assortiment door de jaren heen steeds meer uitgebreid naar een volledige breiwinkel. Zo ben je verzekerd van dat je al je brei-en haakproducten onder één dak kan vinden, bij De Breiboerderij.

    Maak je bestelling compleet

    Lang Yarns
    Lang Yarns Alpaca Soxx 4 ply Easywash
    Prijsklasse: € 21,25 tot € 26,25
    Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
    Lang Yarns
    Lang Yarns Alpaca Soxx 4 ply Easywash
     3,50
    Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

    Wat zeggen

    onze klanten?

    Goede service

    Vanuit de fabriek ontbraken er een paar schroeven bij de wolparaplu. Rieneke heeft mij goed en snel geholpen door nieuwe schroeven op te sturen. Blij met de zorgeloze service!
    Marieke Koet

    Aanrader!

    Deze winkel is een aanrader! Supergoede en snelle service, en goed advies.
    Martine van Dam

    Gezellig contact!

    Vlotte ontvangst van mijn bestelling. Alles klopte heel blij na telefonisch kontakt met Rieneke, ze heeft me heel duidelijk advies gegeven een erg gezellig kontakt.
    R. van Buel

    6 sterren als het kon

    Rieneke heeft me zo vriendelijk geholpen, ik zou wel 6 sterren willen geven! Fijn om zo’n hulplijn via Whatsapp te hebben.
    Priscilla Wering

    Snelle levering

    Hele fijne webwinkel, hebben mooie producten, sturen het netjes verpakt op. Heel blij met de snelle levering. Top!!
    Claire van Megen

    Behulpzaam!

    Heel behulpzaam, goede service mooie produkten!
    Yvonne Claessen

    #PUURGENIETEN

    Warm en kleurrijk genieten met De Breiboerderij