Breipakket PetiteKnit – Sophie Hood – Carpe Diem – Lang Yarns
Breipakket voor de Sophie Hood van PetiteKnit
Inhoud (standaard):
-4 bollen (maat S) CARPE DIEM van Lang Yarns in een kleur naar keuze.
-patroon in papier-uitgave van @PetiteKnit (NL)
-Officieel PetiteKnit label
maat: S (M) L
lengte van kap naar punt: 102 (128) 154 cm
De Sophie Hood op de foto is gemaakt met een ander door PetiteKnit aanbevolen garen. Dit garen is bij ons niet verkrijgbaar, maar er is ook een pakket verkrijgbaar met de Alpakka Ull die ook door PetiteKnit wordt aanbevolen, helaas is de kleur van de foto niet in Alpakka Ull verkrijgbaar.
Meer patronen, breipakketten en accessoires van PetiteKnit verkrijgbaar!
(foto’s: PetiteKnit)
| Soort Project | Accessoires, Kleding |
|---|---|
| Geschikt voor | Dames |
| Moeilijkheid | 3 Medium |
| Techniek | Breien |
| Kleding | Muts, Omslagdoek |
| Aanbevolen naalddikte | 5 mm |
| Ontwerp - Design | PetiteKnit |
| Merk | Lang Yarns |
| Taal | Nederlands |
| Seizoen | Herfst, Winter |

Breipakket PetiteKnit – Sophie Hood – Carpe Diem – Lang Yarns
- 5 sterren op Trustpilot
- De beste kwaliteit die er is
- Gratis verzending vanaf €59
- Retourneren binnen 30 dagen
- iDEAL
- Creditcard
- Klarna
- PayPal

Traditioneel zoals vroeger
Persoonlijk en vakkundig
De Breiboerderij is een webshop met hoogwaardige breimaterialen, zorgvuldig geselecteerd voor wie met aandacht wil maken. Eigenaresse Rieneke Vermeer helpt je graag op weg met persoonlijk advies en liefde voor het vak. Of je nu net begint of al jaren breit, bij De Breiboerderij vind je rust, inspiratie en alles wat je nodig hebt voor jouw volgende project.
Heb je vragen? Rieneke helpt je graag verder! Klik op mij rechtsonder op je scherm en ik help je verder.
Voor brei liefhebbers, door brei liefhebbers
Alles onder één dak
Bij de Breiboerderij staat kwaliteit en duurzaamheid centraal. Wij werken samen met de beste brei- en haak leveranciers van de Benelux. Zo kunnen wij onze klanten verzekeren van kwaliteit en kennis.
De eigenaresse Rieneke Vermeer heeft het assortiment door de jaren heen steeds meer uitgebreid naar een volledige breiwinkel. Zo ben je verzekerd van dat je al je brei-en haakproducten onder één dak kan vinden, bij De Breiboerderij.



Wat zeggen
onze klanten?
Goede service

Marieke Koet
Aanrader!

Martine van Dam
Gezellig contact!

R. van Buel
6 sterren als het kon

Priscilla Wering
Snelle levering

Claire van Megen
Behulpzaam!










